Ліцей № 10 імені святої Марії Магдалени

тел. +38032-2389194 , +38032-2389493,
www http://http://szkola10-lviv.ucoz.com

e-mail: szkola10.lviv@gmail.com

Школа підпорядковується відділу освіти Галицького та Франківського районів м. Львова, (79013 м. Львів, вул. Чупринки 85)

В школі навчається близько 266 учнів, від 1 до 11 класу. Працює 35 вчителів, третина з них з великим педагогічним стажем.

Школа у який всі класи є з польською мовою навчання, широко відома як «Магдуся» -школа з 200 річною історією і багатими традиціями.

Школа працює в одну зміну. Є група продовженого дня. Для учбово-виховного процесу використовується 16 добре обладнаних класів, спортивно-актовий зал, бібліотека з багатим книжковим фондом, їдальня. Для доступності навчання осіб з ООП другий вхід до шкільного будинку обладнаний пандусом. Додаткових платних освітніх та інших послуг заклад не надає.

Школа заснована в парафії костелу св. Марії Магдалени і початково містилась у домініканському монастирському приміщенні. З 1870 р. місто переносить школу до приміщення по вул. Л.Сапеги, 3 (сучасна Ст. Бандери), в тому ж році було закуплено ділянку поруч, під побудову нових шкільних приміщень. На цьому місці, в кількоразово перебудованих приміщеннях і містилась „Школа чоловіча і жіноча ім. св. Марії Магдалени”. Сучасний будинок школи був споруджений в останьому двадцятилітті ХІХ ст., з добудовою в міжвоєнний період. Після 1946р. шкільна будівля була поділена на дві школи. Школа з польською мовою навчання продовжила функціонування в добудованому крилі (сучасна вул.Чупринки 1), як СШ №10.

Початкова школа вирізняється творчими, досвідченими педагогами, які з першого дня намагаються перетворити школу, клас на другий дім дитини, де вона відчуває себе спокійною, захищеною і вільною. Спільно з батьками створюється цікава, затишна атмосфера, яка сприяє творчому розвитку кожної маленької особистості. Загально-шкільне гасло: «Школа це єдність трьох невід’ємних складових – учнів, вчителів і батьків», - втілюється в роботі початкової школи і продовжує розвиток в середній і старшій.

В школі склалась своя система виховної роботи – співпраця учительського та учнівського колективу, при активній підтримці батьківської громадськості. Велика увага приділяється розвитку творчої особистості учня. Не один рік працюють гуртки: спортивні, танцювальний, вокальний. Постійна увага приділяється роботі по розвитку учнівського самоврядування. Учні школи активні на предметних олімпіадах та конкурсах. Є призерами ІІ етапу (історія, англійська мова, польська мова, українська мова). Більшість випускників школи продовжують навчання у вищих учбових закладах України і Польщі, гордо несучи по життю ім’я випускника львівської «Магдусі».

Liceum nr 10 im. św. Marii Magdaleny m.Lwówa

(istnieje od 1816)
ul. Czuprynki, 1
790013 m.Lwów,
szkoła z polskim językiem nauczania w lokalnym systemie oświaty
tel. +38032-2389194 , +38032-2389493,
www http://http://szkola10-lviv.ucoz.com       www http://szkolanr10.vixo.pl/

Instytucja / organizacja prowadząca szkołę

Wydział  Oświaty Gałyckiego i Frankowskiego  rejonów miasta Lwowa 79000 m.Lwów ul. Czuprynki,85

Krótki opis szkoły
W Szkole jest teraz około 300 uczniów i 35 nauczycieli, z których większość ma wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Do nauczania i procesu wychowawczego wykorzystuje się 16 sal lekcyjnych, salę sportową, bibliotekę. Od pierwszej klasy szkolenia i edukacja prowadzona jest w języku polskim, uczniowie mają też lekcje języka ukraińskiego i angielskiego.

Krótka historia szkoły
Szkoła Średnia nr 10 we Lwowie – lwowska szkoła średnia, założona w 1816 roku[a] we Lwowie.

Początkowa jej nazwa: „Lwowska Szkoła trywialna u św. Marii Magdaleny”.

Krótka informacja o miejscowości i lokalnej społeczności polskiej
m.Lwów - duże środowisko polskie.

Krótki opis lokalu, w którym pracuje szkoła (np. lokalizacja, wynajem/własność,

liczba pomieszczeń, warunki nauki, dostęp do komputerów, Internetu, inne instytucje

polonijne/społeczne działające w tym samym budynku)
Budynek dwupiętrowy z salą gimnastyczną, pracownią komputerową i stołówką.

Jaki jest tryb i intensywność nauki (np. średnia liczba godzin nauki w tygodniu/miesiącu,

nauczanie korespondencyjne/liczba zjazdów)
35 tygoni nauczania w roku szkolnym.

Jakie dokumenty (zaświadczenia, świadectwa itp.) wydaje szkoła

(na zakończenie roku szkolnego i po ukończeniu szkoły)?
Na zakończenie roku szkolnego - świadectwa. Po ukończeniu szkoły - świadectwa maturalne.

Czy szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów zewnętrznych

w polskim systemie oświaty lub w lokalnym systemie oświaty?

Do jakich egzaminów, jaka część uczniów przystępuje do egzaminów?
Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów zewnętrznych w polskim systemie oświaty

i w lokalnym systemie oświaty. Egzaminy MEN, ZNO na Ukrainie.

Jak można zapisać dziecko do szkoły? Ile wynoszą opłaty?

W jakim terminie należy zapisywać dziecko?
Należy złożyć podanie w administracji szkoły do 1 marca w danym roku szkolnym.

Nauka w szkole jest bezpłatna.

Podstawowe źródła finansowania działalności szkoły
Państwo
Czy nauka w szkole jest płatna? Ile wynoszą opłaty roczne?
Nauka w szkole jest bezpłatna.
Okręg konsularny, na terenie którego działa szkoła
Konsulat Generalny RP we Lwowie
Lokalizacja szkoły (długość i szerokość geograficzna)
49.0000°N, 24.0000°E
Czy szkoła wykorzystuje współczesne technologie w nauczaniu? jeśli tak, w jaki sposób?
Szkoła wykorzystuje współczesne technologie w nauczaniu - lekcje multimedialne, nauczanie on-line.
Czy przy szkole działa Rada Rodziców, jaka jest jej rola?
Przy szkole działa Rada Rodziców. Wspiera działanie dyrekcji i nauczycieli.
Działające przy szkole koła zainteresowań, organizacje młodzieżowe
Koło historyczne, sportowe, filmowe i zespół taneczny.
Czy przy szkole działa biblioteka? Jeśli tak ile liczy woluminów
Przy szkole działa biblioteka. Liczy około 23 000 woluminów